Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

swat 4 syndykat

Data dodania:
2016-10-09
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
40
Opis - swat 4 syndykat

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-09 już 40 użytkowników pobrało swat 4 syndykat z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • SWAT 4: Syndykat

  SWAT 4 to czwarta część serii taktycznych gier akcji, w których dowodzimy elitarną jednostką policji SWAT. W SWAT 4 mieliśmy do wykonania kilkanaście różnorodnych misji, wliczając to tradycyjne już, przyprawiające szczególnych emocji odbijanie zakładników z rąk terrorystów.

 • SWAT 4: Syndykat trailer

  SWAT 4: Syndykat trailer przedstawia jedną ze scen z walki z syndykatem, jakie czekają nas w dodatku do SWAT 4.

 • Data dodania:
  2016-10-09
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  40
  Pobierz za darmo swat 4 syndykat . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • SWAT 4: Syndykat gameplay

  Film SWAT 4: Syndykat gameplay pokazuje nam dodatek do SWAT 4 od pierwszyc kroków aż po sceny walki w samym środku przygotowanej przez SWAT akcji.

 • SWAT 4: Syndykat patch

  Ściągnij SWAT 4: Syndykat patch, aby zaktualizować grę. Przeznaczony do SWAT 4: Syndykat patch rozszerza dodatek o pakiet SDK pozwalający tworzyć własne “mody”.

 • SWAT 4: Syndykat kody

  Aby zastosować w SWAT 4: Syndykat kody, wejdź do katalogu z grą, następnie do podkatalogu ContentExpansion\System i edytuj w nim plik Swat4X.ini, zamieniając EnableDevTools=False na EnableDevTools=True.

swat 4 syndykat Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-09 już 40 użytkowników pobrało swat 4 syndykat z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: swat 4 syndykat