Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

swat 4 patch

Data dodania:
2016-08-14
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
35
Opis - swat 4 patch

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-14 już 35 użytkowników pobrało swat 4 patch z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • SWAT 4 patch

  Ściągnij SWAT 4 patch, aby poprawić jakość działania gry. Aktualizujący SWAT 4 patch wprowadza szereg usprawnień oraz dodaje 3 nowe mapy do trybu multiplayer. Ponadto wprowadza oczekiwany zestaw narzędzi SDK.

 • SWAT 4: Syndykat patch

  Ściągnij SWAT 4: Syndykat patch, aby zaktualizować grę. Przeznaczony do SWAT 4: Syndykat patch rozszerza dodatek o pakiet SDK pozwalający tworzyć własne “mody”.

 • Data dodania:
  2016-08-14
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  35
  Pobierz za darmo swat 4 patch . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • SWAT 4

  SWAT IV to kolejna, czwarta już część serii taktycznych gier akcji, w których dowodzimy elitarną jednostką policji SWAT (Special Weapons and Tactics). SWAT 4 na PC to jednocześnie druga po SWAT 3: Close Quarters Battle w pełni trójwymiarowa gra z serii.

 • SWAT 4: Syndykat

  SWAT 4 to czwarta część serii taktycznych gier akcji, w których dowodzimy elitarną jednostką policji SWAT. W SWAT 4 mieliśmy do wykonania kilkanaście różnorodnych misji, wliczając to tradycyjne już, przyprawiające szczególnych emocji odbijanie zakładników z rąk terrorystów.

 • SWAT 4 kody

  Aby w SWAT 4 kody mogły działać poprawnie, musisz najpierw edytować plik swat.ini w katalogu gry. Zmień w nim zapis “EnableDevTools=False” na “EnableDevTools=True”.

swat 4 patch Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-14 już 35 użytkowników pobrało swat 4 patch z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: swat 4 patch