Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

swat 3

Data dodania:
2016-10-16
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
907
Opis - swat 3

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-16 już 907 użytkowników pobrało swat 3 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • SWAT 3: Close Quarters Battle

  SWAT 3: Close Quarters Battle to trzecia część serii taktycznych gier akcji, w których dowodzimy elitarną jednostką policji SWAT (Special Weapons and Tactics).

 • SWAT 3: Close Quarters Battle gameplay

  Zobacz film SWAT 3: Close Quarters Battle gameplay po polsku, w którym widzimy jak krok po kroku rozpoczynamy dowodzenie naszym oddziałem SWAT w trzeciej części serii

 • Data dodania:
  2016-10-16
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  907
  Pobierz za darmo swat 3 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • SWAT 3: Close Quarters Battle kody

  Żeby w SWAT 3: Close Quarters Battle wprowadzić kody, musisz najpierw wcisnąć [shift] + [~] w trakcie rozgrywki. Możesz wtedy wpisać w SWAT 3: Close Quarters Battle kody, takie jak np.

 • SWAT 4

  SWAT IV to kolejna, czwarta już część serii taktycznych gier akcji, w których dowodzimy elitarną jednostką policji SWAT (Special Weapons and Tactics). SWAT 4 na PC to jednocześnie druga po SWAT 3: Close Quarters Battle w pełni trójwymiarowa gra z serii.

 • SWAT 4: Syndykat

  SWAT 4 to czwarta część serii taktycznych gier akcji, w których dowodzimy elitarną jednostką policji SWAT. W SWAT 4 mieliśmy do wykonania kilkanaście różnorodnych misji, wliczając to tradycyjne już, przyprawiające szczególnych emocji odbijanie zakładników z rąk terrorystów.

swat 3 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-16 już 907 użytkowników pobrało swat 3 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: swat 3