Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

survival horror

Data dodania:
2016-10-20
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
245
Opis - survival horror

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 245 użytkowników pobrało survival horror z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Dead Space

  Dead Space to survival horror TPP, w którym trafiasz na pokład statku kosmicznego opanowanego przez Obcych.

 • Silent Hill 2

  Po niewątpliwym sukcesie gry Silent Hill wydawcy zdecydowali, że kolejne odsłony tego survival horror będą wydawane zarówno na konsole, jak też I na komputery osobiste. Dlatego też przygody Jamesa Sunderlanda ukazały się na wszystkie platformy.

 • Data dodania:
  2016-10-20
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  245
  Pobierz za darmo survival horror . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • The Suffering

  The Suffering jest doskonale znanym tytułem wśród miłośników mrocznych gier akcji. Tytuł ten zebrał świetne recenzje, zarówno w polskich magazynach branżowych, jak tez i portalach poświęconym grom. Pobierz grę teraz całkowicie za darmo, bez żadnych ukrytych opłat ani reklam wewnątrz rozgrywki!

 • Metro 2033

  Metro 2033 to długo zapowiadana gra akcji, która ma stanowić połączenie takich gatunków jak FPP, survival horror, oraz RPG.

 • The Path

  The Path game to nowy survival horror na PC belgijskiej firmy Tale of Tales, twórców m.in. Fatale, The Graveyard, czy wreszcie The Endless Forest.

survival horror Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 245 użytkowników pobrało survival horror z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: survival horror