Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

super tux 2

Data dodania:
2016-09-13
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
98
Opis - super tux 2

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-13 już 98 użytkowników pobrało super tux 2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Tux Paint 0.9.21c

  Jest to darmowy edytor graficzny dla dzieci.

 • Tux Paint 0.9.21c

  Tux Paint 0.9.21c to dość nietypowa aplikacja graficzna, która przeznaczona jest dla młodszych użytkowników komputerów. Jej zadaniem jest posłużyć dzieciom do malowania swoich własnych obrazków, zaś samemu procesowi malowania czy kolorowania towarzyszą zabawne dźwięki.

 • Data dodania:
  2016-09-13
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  98
  Pobierz za darmo super tux 2 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Super Farmer

  Gra Super Farmer to produkcja, która może przypaść do gustu zarówno młodszym, jak i starszym użytkownikom komputera. Tytuł ten daje nam możliwość spróbowania swych sił w charakterze rolnika.

 • Super Klikacz 3.0

  Super Klikacz to gra logiczna, która niegdyś była znana pod nazwą Super Kulki. Jako że pierwsza jej edycja ukazała się w 1998 roku.

 • Morpheus Super Accelerator 5.4.3.0

  Morpheus Super Accelerator jest dodatkiem do popularnego programu Morpheus, którego zadaniem jest przyspieszenie ściągania plików.

super tux 2 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-13 już 98 użytkowników pobrało super tux 2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Super Tux 2