Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

stoper

Data dodania:
2016-09-29
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
9286
Opis - stoper

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-29 już 9286 użytkowników pobrało stoper z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Stoper 1.0 (Windows Mobile) PL

  Stoper na platformy Windows Mobile to program w wersji Polskiej, który służy do dokładnego odmierzania czasu. Program napisany przez Michała Kniotka jest doskonałą alternatywą dla zwykłych stoperów, które czasem można spotkać w systemie, bowiem posiada możliwość odczytu czasów pośrednich jak i równoległych.

 • SimpTimer 1.0 (WM 2003, 5/6)

  Aplikacja SimpTimer to nie wielki program, który służy jako podręczny stoper na systemy Windows Mobile.

 • Data dodania:
  2016-09-29
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  9286
  Pobierz za darmo stoper . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • a stop 0.12 (UIQ3)

  a-stop jest prosty zegarem dla telefonów z systemem Symbian.

 • a stop 0.12 (UIQ2)

  a-stop jest prosty zegarem dla telefonów z systemem Symbian.

 • Best Timer 2.0 (Symbian S60v3)

  Best Timer to wielozadaniowa aplikacja umieszczona w jednym interfejsie prostym i przyjaznym dla użytkownika. To zarazem stoper, przypominacz a także lista zadań w jednym miejscu. Z wszystkich funkcji możemy korzystać jednocześnie a przy tym program jest bardzo stabilny i nie wiesza się.

stoper Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-29 już 9286 użytkowników pobrało stoper z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: stoper