Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

sticky notes 2

Data dodania:
2016-10-10
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
125
Opis - sticky notes 2

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-10 już 125 użytkowników pobrało sticky notes 2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Sticky Notes 2.2

  Sticky Notes 2.2 to aplikacja biurowa pozwalająca "przyklejać" notki w formie wirtualnych karteczek na pulpit Windows. Programik ten jest niejako odpowiednikiem kolorowych kartoników przylepianych na np. lodówce

 • GoldenSection Notes 4.0

  GoldenSection Notes jest programem do organizowania notatek tekstowych. Aplikacja pozwala na formatowanie podobne jak w MS Office.

 • Data dodania:
  2016-10-10
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  125
  Pobierz za darmo sticky notes 2 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Desktop Notes 1.0

  Zalety programu Desktop Notes doceni z pewnością każdy komu kiedykolwiek zdarzyło się o czymś zapomnieć.

 • Expense Notes 1 3 0

  Expense Notes to łatwa w obsłudze aplikacja która pozwoli ci śledzić własne wydatki. Spłukany? Pozwól sobie skorzystać z dobrodziejstw tego programu i śledź gdzie oraz na co najczęściej wydajesz swoje pieniądze.

 • Audio Notes Touch 1.02

  Praktyczne i proste narzędzie Audio Notes Touch dla systemów Windows Mobile to zaawansowany rejestrator dźwiękowy szczególnie przydatny dla osób, które mają w zwyczaju tworzyć notatki audio.

sticky notes 2 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-10 już 125 użytkowników pobrało sticky notes 2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: sticky notes 2