Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

stery mikrofonu wbudowanego

Data dodania:
2016-10-21
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
175
Opis - stery mikrofonu wbudowanego

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-21 już 175 użytkowników pobrało stery mikrofonu wbudowanego z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Co zrobić, gdy komputer nie wykrywa mikrofonu

  Nasz komputer nie wykrywa m...Byc moze jest to wada kabla...

 • Mobiola Microphone Symbian S60 3rd Edition

  Aplikacja umożliwia wykorzystywanie telefonu jako bezprzewodowego mikrofonu podłączonego do komputera za pomocą Bluetooth.

 • Data dodania:
  2016-10-21
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  175
  Pobierz za darmo stery mikrofonu wbudowanego . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • FlexiCam 0.8

  FlexiCam to aplikacja, która umożliwia uzyskanie większej ilości funkcji z wbudowanego w telefon aparatu fotograficznego.

 • Camfrog Video Chat 6.1

  Camfrog Video Chat to komunikator wykorzystywany głównie do rozmów wizualnych z wykorzystaniem kamery internetowej i mikrofonu.

 • PanoMan 3.0 (Symbian S60 3rd edition)

  Aplikacja dla telefonów z systemem Symbian służąca do wykonywania zdjęć panoramicznych przy użyciu wbudowanego aparatu.

stery mikrofonu wbudowanego Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-21 już 175 użytkowników pobrało stery mikrofonu wbudowanego z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: stery mikrofonu wbudowanego