Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

sterowanie glosem

Data dodania:
2016-07-29
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
201
Opis - sterowanie glosem

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-07-29 już 201 użytkowników pobrało sterowanie glosem z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • SpeechCloud Voice Dialer 1.0 (iPhone)

  SpeechCloud umożliwia proste nawiązywanie połączeń telefonicznych za pomocą iPhona przez sterowanie głosem.

 • KM Remote 2.6

  KM Remote to program umożliwiający sterowanie komputerem za pomocą bezprzewodowej klawiatury lub myszy, a także głosu, dzięki czemu można w znaczny sposób przyspieszyć pracę z systemem Windows.

 • Data dodania:
  2016-07-29
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  201
  Pobierz za darmo sterowanie glosem . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • TV Remote Controller 5.7

  Ta aplikacja zamieni Twój telefon komórkowy w wielofunkcyjny pilot na podczerwień.

 • PhoneTunes 4.20 (Symbian S60)

  PhoneTunes to ciekawy program, stworzony na systemy Symbian OS służący do sterowania odtwarzaczem iTunes przy użyciu wyłączenie telefonu komórkowego. Połączenie umożliwiające zdalne sterowanie realizowane jest przy pomocy Bluetooth, WiFi lub technologii GPRS.

 • Access Remote PC 5.2

  Dostępny za free Access Remote to program, który pozwoli Ci na zdalne sterowanie komputerem za pomocą klawiatury bądź myszki. Jak to działa? Na komputerze, który ma być sterowany, instalujemy klienta, a na sterującym serwer. Połączenia są zabezpieczone 160-bitowym kluczem.

sterowanie glosem Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-07-29 już 201 użytkowników pobrało sterowanie glosem z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: sterowanie głosem