Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

starsky hutch

Data dodania:
2016-10-19
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
210
Opis - starsky hutch

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 210 użytkowników pobrało starsky hutch z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

  • Little Fighter 2

    Little Fighter 2 to bardzo popularna bijatyka 2D stworzona przez duet Marti Wong i Starsky Wong w 1999 roku, charakteryzująca się przede wszystkim prostą i pozbawioną bajerów grafiką, oraz niezwykle wciągającym klimatem, który sprawia, że każdy cios wykonany w grze sprawia dużo frajdy.

  • Little Fighter 3 gameplay

    Little Fighter 3 to zmodyfikowana wersja sequela popularnej bijatyki zręcznościowej stworzonej przez Marti’ego i Starsky’iego Wongów, w której gracze uzyskują dostęp do nieznacznie poprawionej oprawy graficznej, wbudowanego spolszczenia, oraz nowych postaci w grze, które na pewno zaspokoją gusta nawet najbardziej wybrednych fanów serii.

starsky hutch Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 210 użytkowników pobrało starsky hutch z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: starsky hutch