Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

stare

Data dodania:
2016-10-15
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
80
Opis - stare

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-15 już 80 użytkowników pobrało stare z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • DOSBox 0.73

  Jeśli chcesz przypomnieć sobie przeżycia z dawnych lat i uruchomić starą grę lub program a twój nowy Windows odmawia współpracy, potrzebujesz programu DOSBox. DOSBox jest emulatorem systemu operacyjnego DOS.

 • DosBox 0.72

  DosBox 0.72 to darmowy emulator środowiska systemu DOS, pozwala uruchomić niemal wszystkie stare gry!

 • Data dodania:
  2016-10-15
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  80
  Pobierz za darmo stare . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • PaintBuster 12.4

  PaintBuster jest programem do obróbki fotografii.

 • Snake 1.0 (S60 3rd edition)

  Snake jest niczym innym jak odmianą bardzo popularnej niegdyś gry na stare platformy Nokii. Teraz znanego "węża" możemy spotkać i na systemach Symbian trzeciej edycji. Dziś ciężko już wyobrazić sobie aby te sentymentalne gry powróciły, dzięki aplikacji Snake 1.0 będzie to choć przez chwilę możliwe.

 • SlimDrivers 2.2

  SlimDrivers jest aplikacją służącą do zarządzania sterownikami działającymi w systemie Windows.

stare Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-15 już 80 użytkowników pobrało stare z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: stare