Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

starcraft 2

Data dodania:
2016-10-22
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
113
Opis - starcraft 2

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-22 już 113 użytkowników pobrało starcraft 2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Starcraft 2 Wings of Liberty

  Starcraft 2 to kontynuacja najlepszej strategii czasu rzeczywistego, która jest również najbardziej wyczekiwaną grą tego roku.

 • Starcraft 2 Wings of Liberty Trailer

  Starcraft 2 Wings of Liberty to pierwsza część trylogii Starcraft II, której premiera planowana jest na koniec 2009 roku.

 • Data dodania:
  2016-10-22
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  113
  Pobierz za darmo starcraft 2 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • StarCraft

  StarCraft czyli niekwestionowany król sieciowych rozgrywek, należy do grona gier, w które każdy gracz ma wręcz obowiązek zagrać. Wciągająca rozgrywka w połączeniu z interesującą i interesującymi rasami sprawiają, że grywalność jaką oferuje nam ten tytuł jest niesamowita.

 • Mapy do Starcraft

  Zestaw popularnych map do gry Starcraft. W paczce znajdują się najpopularniejsze mapy, na których toczone są pojedynki na serwerach Batelnet.

 • Mapy (blizzcon) do Starcraft

  Zestaw map blizzcon do gry Starcraft.

starcraft 2 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-22 już 113 użytkowników pobrało starcraft 2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: starcraft 2