Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

sportowe

Data dodania:
2016-08-17
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
15
Opis - sportowe

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-17 już 15 użytkowników pobrało sportowe z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Ipla 2 2

  Ipla TV to interaktywne urządzenie do oglądania telewizji za pośrednictwem Internetu. Dzięki temu programowi możemy oglądać zarówno polskie seriale, jak też i wydarzenia sportowe czy kulturalne.

 • PPMate 2.3

  PPMate to darmowy program umożliwiający oglądanie transmisji internetowych oraz większości najpopularniejszych kanałów azjatyckich za pomocą Internetu.

 • Data dodania:
  2016-08-17
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  15
  Pobierz za darmo sportowe . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • TVkoo

  TVkoo to darmowy program umożliwiający oglądanie transmisji oraz kanałów telewizyjnych za pośrednictwem Internetu.

 • PPstream 2.7

  PPstream to kolejna, darmowa aplikacja umożliwiająca oglądanie transmisji oraz kanałów z krajów azjatyckich, która oferuje także kilka światowych stacji.

 • IPLA 2 0

  IPLA to platforma multimedialna pozwalająca oglądać telewizję internetową IPLA. Poprzez IPLA 2.0 można oglądać programy transmitowane na żywo lub zamówić usługę VOD.

sportowe Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-17 już 15 użytkowników pobrało sportowe z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: sportowe