Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

spolszczenielost planet 2

Data dodania:
2016-08-04
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
56
Opis - spolszczenielost planet 2

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-04 już 56 użytkowników pobrało spolszczenielost planet 2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Asynx Planetarium 2.12

  Asynx Palnetarium umożliwia prowadzenie obserwacji Układu Słonecznego: planet, gwiazdozbiorów, księżyców.

 • mYDePeDict 0.1.2

  Jest to aplikacja dla telefonów komórkowych. Umożliwia korzystanie ze słowników Angielskiego - "Collins" oraz Niemieckiego - "Langenscheidt" firmy Young Digital Planet przy pomocy telefonu.

 • Data dodania:
  2016-08-04
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  56
  Pobierz za darmo spolszczenielost planet 2 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Stellarium 0.9.1

  Stellarium to aplikacja będąca symulatorem planetarium.

 • Stellarium 0.11.1

  Stellarium to wirtualne planetarium.

 • World Wind 1.4.0

  World Wind to aplikacja pozwalająca oglądać użytkownikom komputerów PC każdy punkt Ziemi za pośrednictwem obrazów dostarczanych przez satelity.

spolszczenielost planet 2 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-04 już 56 użytkowników pobrało spolszczenielost planet 2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: spolszczenielost planet 2