Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

spolszczenie xp

Data dodania:
2016-10-26
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
144
Opis - spolszczenie xp

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-26 już 144 użytkowników pobrało spolszczenie xp z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Tweak XP Pro v4.0.9

  Czy chcesz, aby Twój system działał najlepiej, jak tylko się da? Jeśli tak, to być może zainteresuje Cię ten program. Choć nie ma wersji Tweak-XP Pro za darmo, to prezentowana tu wersja trial pozwoli Ci na korzystnie z aplikacji przez 30 dni.

 • xp AntiSpy 3.98-1

  Xp-AntiSpy to program, który służy do blokowania niektórych funkcji - typu auto update, systemu Windows.

 • Data dodania:
  2016-10-26
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  144
  Pobierz za darmo spolszczenie xp . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Test Speed XP 2006 pl 1.0

  Test Speed XP 2006 to tester szybkości komputera dla Windows XP. Program mierzy szybkość wykonywania czynności, a następnie oblicza wynik. Test Speed XP 2006 działa po polsku i przed rozpoczęciem pracy prosi o zamknięcie wszystkich otwartych programów.

 • Password Manager XP 3.0.555

  Password Manager XP to program, który pozwala przechowywać i zarządzać bazą haseł.

 • KALENDARZ XP 29 85

  Kalendarz XP, do pobrania za darmo, posiada następujące funkcje: wyświetlanie daty i wybranych parametrów komputera, obsługa wirtualnego CD, menadżer ikon pulpitu, terminarz uruchamiania komputera, cogodzinny dźwięk wyposażony w syntezator mowy, podgląd dokładnych godzin włączania i wyłączenia komputera, licznik przebytej przez mysz drogi w kilometrach, metrach itp.

spolszczenie xp Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-26 już 144 użytkowników pobrało spolszczenie xp z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: spolszczenie xp