Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

spolszczenie oovoo

Data dodania:
2016-09-23
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
213
Opis - spolszczenie oovoo

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-23 już 213 użytkowników pobrało spolszczenie oovoo z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • ooVoo 1.7.1.50

  ooVoo to komunikator stworzony z myślą o rozmowach audio i wideo w wysokiej jakości. Ponad to program umożliwia wysyłanie wiadomości tekstowych, przesyłanie plików, rozmowy telefoniczne, wysyłanie wiadomości wideo (nie dłuższych niż 5 min) oraz zapisywanie rozmów wideo do plików AVI lub FLV (nie dłuższych niż 1000 min)

 • ooVoo 3.5.6

  ooVoo 3.5.6 to komunikator internetowy, który walczy o swoją pozycję na rynku tego typu aplikacji. Został on stworzony jako konkurencja dla takiej potęgi, jak Skype, a czy ma szanse stać się konkurencją dla giganta?

 • Data dodania:
  2016-09-23
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  213
  Pobierz za darmo spolszczenie oovoo . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • ooVoo 2.2.3.24

  ooVoo to komunikator stawiający na wysokiej jakości rozmowy wideo.

 • FotoMix 3.6

  Każdy użytkownik komputera posiada na twardy dysku zdjęcia . Czasem mamy jednak do czynienia z sytuacją, że chcemy połączyć kilka w jedno lub też dokonać edycji co niektórych.

 • SGSoft WordPad 1.0.1

  SGSoft WordPad jest prostym w obsłudze edytorem tekstowym. SGSoft WordPad pozwala na tworzenie i edycję dokumentów o rozszerzeniu RTF oraz TXT.

spolszczenie oovoo Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-23 już 213 użytkowników pobrało spolszczenie oovoo z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: spolszczenie oovoo