Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

snajper elit

Data dodania:
2016-09-27
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
40
Opis - snajper elit

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-27 już 40 użytkowników pobrało snajper elit z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Sniper

  Planowana wyłącznie na PC gra Sniper (Snajper) to tytuł, w którym będziemy mieli okazję do wcielenia się w Wasilija Zajcewa.

 • War Rock v04082008

  WarRock to sieciowa strzelanina fps. Akcja osadzona jest w fikcyjnym afrykańskim państewku Derbaran. Gracz może zdecydować się na karierę jako: Inżynier, Snajper, Zabójca, Medyk lub Piechur.

 • Data dodania:
  2016-09-27
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  40
  Pobierz za darmo snajper elit . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Tiger Woods PGA Tour 09

  Golf nie jest zbyt popularny w naszym kraju, no może wśród elit, ale czas najwyższy to zmienić, za sprawą Tiger Woods PGA Tour 09 na PlayStation 3, która została wydana na tą konsolę również w naszym kraju.

 • Medal of Honor

  Medal of Honor to najnowsza odsłona popularnej serii, która tym razem nie ma żadnego podtytułu. Akcja gry toczy się współcześnie, zaś areną walk jest Afganistan. Warto od razu zauważyć, że tytuł ten wywołał mały skandal

 • Sniper: Ghost Warrior 2

  Snajper pełni niezwykle ważną rolę w każdej armii. O tym jaka ciąży na nim odpowiedzialność, przekonamy się dzięki grze Sniper: Ghost Warrior 2. Wykonując wiele, często wręcz samobójczych misji, doświadczymy tego co czuje prawdziwy strzelec wyborowy, znajdujący się w samym centrum konfliktu.

snajper elit Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-27 już 40 użytkowników pobrało snajper elit z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: snajper elit