Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

sms chat s60v2

Data dodania:
2016-08-16
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
23
Opis - sms chat s60v2

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-16 już 23 użytkowników pobrało sms chat s60v2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • SMS Chat 1.1

  Aplikacja SMS-Chat napisana pod systemy Windows Mobile jest to program do masowego wysyłania sms. Ten prosty w użyciu i niewielki program do wysyłania sms jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które na co dzień wysyłają mnóstwo wiadomości tekstowych.

 • SMS Forwarder S60v2 2.21

  SMS Forwarder jest programem służącym do automatycznego przekazywania wiadomości tekstowej na inny nr telefonu.

 • Data dodania:
  2016-08-16
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  23
  Pobierz za darmo sms chat s60v2 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • SMS Undo 1.00 S60v2

  MS Undo to nie typowa aplikacja, która pozwala na cofnięcie wysłanej wiadomości SMS. Program opiera swoje działanie na prostej zasadzie, integruje się z naszym telefonem i po wciśnięciu przycisku "wyślij" odlicza jeszcze określony czas pozwalający na zmianę decyzji. Czas na cofnięcie wysłania wiadomości ustawiamy sami i zawiera się on w przedziale pomiędzy 5 a 30 sekund. SMS Undo jest świetną propozycją dla osób, które często popełniają literówki lub mylą odbiorców, program zapewni im wystarczająco czasu na zmianę decyzji i edycję wiadomości.

 • Call & Sms Filter 1.02 S60v2

  Call & Sms Filter to doskonałe narzędzie służące do zarządzania połączeniami głosowymi oraz wiadomościami tekstowymi na systemy Symbian OS. Dzięki Call & Sms Filter możemy swobodnie np. zablokować wiadomości przychodzące z konkretnego numeru a na inne automatycznie odpowiedzieć.

 • X chat 2.8.6

  X-chat jest prostym i popularnym klientem IRC dla systemu Linux.

sms chat s60v2 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-16 już 23 użytkowników pobrało sms chat s60v2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: sms chat s60v2