Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

smartfon

Data dodania:
2016-09-16
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
83
Opis - smartfon

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-16 już 83 użytkowników pobrało smartfon z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • My Guitar

  Aplikacja My Guitar dla systemu Android w prosty sposób zmieni Twój smartfon w pełnoprawną gitarę!

 • Facebook

  Za pośrednictwem tej androidowej aplikacji otrzymasz dostęp do portalu społecznościowego Facebook, bez konieczności otwierania przeglądarki internetowej.

 • Data dodania:
  2016-09-16
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  83
  Pobierz za darmo smartfon . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Adobe Photoshop Express

  Adobe Photoshop Express to prosty i skuteczny edytor grafiki dla systemu Android, ktory pozwoli użytkownikowi nadać nieco blasku zrobionym wcześniej zdjęciom.

 • Android Sync Manager WiFi 2.2.1104.751

  Przenoś pliki i synchronizuj dane Twojego urządzenia z systemem Android z komputerem PC bez konieczności podłaczania kabli, dzieki aplikacji Android Sync Manager WiFi.

 • Air Droid

  AirDroid to intuicyjna w obsłudze aplikacja służąca do bezprzewodowego połączenia komputera z urzadzeniem pracujacym pod przewodnictwem systemu Android. Pozwala na przesyłanie plików, synchronizację danych i korzystanie z niektórych funkcji telekomunikacyjnych (np. wysyłanie wiadomości SMS)

smartfon Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-16 już 83 użytkowników pobrało smartfon z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: smartfon