Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

slowka holenderskie

Data dodania:
2016-10-21
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
155
Opis - slowka holenderskie

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-21 już 155 użytkowników pobrało slowka holenderskie z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Słowik 1.0.7

  Słowik to aplikacja wspomagająca naukę słówek, oferująca użytkownikom poznawanie dziesięciu nowych słówek codziennie w piętnastu następujących językach.

 • Lingoes 2.9.1

  Lingoes - w pełni darmowy program, łączący w sobie funkcjonalność tradycyjnego słownika oraz rozbudowanego translatora. W bazie znajduje się ponad 80 języków.

 • Data dodania:
  2016-10-21
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  155
  Pobierz za darmo slowka holenderskie . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • SlovoEd Express Polish Dictionaries

  SlovoEd Express to wszechstronna aplikacja pracująca na systemach Symbian OS, z której pomocą przetłumaczymy polskie wyrazy na jeden z ośmiu dostępnych języków.

 • Angielski dla dzieci: 7 Diamentów 3.0

  Angielski dla dzieci 7 Diamentów to wciągająca gra edukacyjna dla dzieci od lat 7.

slowka holenderskie Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-21 już 155 użytkowników pobrało slowka holenderskie z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: slowka holenderskie