Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

slajdy

Data dodania:
2016-09-19
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
1807
Opis - slajdy

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-19 już 1807 użytkowników pobrało slajdy z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Videoporama 0.6

  Videoporama to program, który umożliwia eksport pokazu slajdów do pliku wideo.

 • Spb Imageer 1.6

  Spb Imageer jest potężnym kombajnem zaprojektowanym w celu usprawnienia pracy z Twoimi fotografiami wykonanymi aparatem cyfrowym.

 • Data dodania:
  2016-09-19
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  1807
  Pobierz za darmo slajdy . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Need for Speed: Porsche 2000

  Need for Speed: Porsche 2000 to idealna propozycja dla każdego fana motoryzacji. Gra oddaje do naszej dyspozycji większość popularnych samochodów marki Porsche. Możemy przekonać jak bardzo na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat zmieniły się samochody, którymi jeździmy.

 • Jaki skaner wybrać?

  Wiekszosc uzytkownik......my 35 mm oraz slajdy, a dla wygody...

slajdy Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-19 już 1807 użytkowników pobrało slajdy z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: slajdy