Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

skype ubuntu

Data dodania:
2016-07-08
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
128
Opis - skype ubuntu

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-07-08 już 128 użytkowników pobrało skype ubuntu z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Ubuntu Tweak 0.3.4

  Ubuntu Tweak to ciekawe i przydatne narzędzie dla użytkowników systemów z rodziny Ubuntu.

 • Ubuntu 8.10

  Ubuntu 8.10 to najnowsza wersja, najpopularniejszego systemu operacyjnego opartego na GNU/Linuks i przeznaczonego do zastosowań domowych.

 • Data dodania:
  2016-07-08
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  128
  Pobierz za darmo skype ubuntu . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Co to jest ubuntu?

  Slowo "Ubuntu" najpe...A jednak ma to z nim...

 • Ubuntu 8.04.1.1 LTS

  Ubuntu to kompletny, w pełni spolonizowany i niezwykle przyjazny dla użytkownika system operacyjny oparty na Debianie.

 • Ubuntu 11 04

  System Linux co jakiś czas doczekuje się aktualizacji i nowej odsłony. Po wydaniu Ubuntu 10.10 podano już nazwę jego następcy, dlatego też wiadomo już, że najnowszy Linux będzie się prawdopodobnie zwać Natty Narhwal.

skype ubuntu Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-07-08 już 128 użytkowników pobrało skype ubuntu z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: skype ubuntu