Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

skype pobrania

Data dodania:
2016-10-19
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
210
Opis - skype pobrania

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 210 użytkowników pobrało skype pobrania z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Skype 4 2

  Skype 4.2 to najnowsza odsłona komunikatora internetowego, który na zawsze zmienił możliwości komunikacji międzyludzkiej. Polecany jest każdemu użytkownikowi komputera, a jedyne, co potrzebne do jego głównego działania – czyli prowadzenia rozmów wideo - to kamera i mikrofon.

 • Skype 2.8

  Skype 2.8 to najbardziej znany i cenionym program służący do prowadzenia komunikacji w sieci.

 • Data dodania:
  2016-10-19
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  210
  Pobierz za darmo skype pobrania . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Skype 3.8

  Popularny komunikator internetowy, oparty na technologii p2p. Stworzony przez twórców programu KaZaA. Skype umożliwia prowadzenie bezpłatnych rozmów głosowych oraz video między użytkownikami programu.

 • Skype 6.3

  Skype to jeden z najpopularniejszych na świecie komunikatorów głosowych i wideo, który umożliwia bezpłatne porozumiewanie się z użytkownikami tego programu z całego świata w szybki i bardzo prosty sposób.

 • Skype 5 0

  Dostępny od połowy października najnowszy a zarazem jeden z najbardziej popularnych komunikatorów internetowych. Skype 5.0 do darmowy produkt Skype Technologies S.A. Aplikacja, które równie dobrze mogła by się nazywać internetowym telefonem.

skype pobrania Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 210 użytkowników pobrało skype pobrania z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: skype pobrania