Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

skype na komorke

Data dodania:
2016-10-19
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
148
Opis - skype na komorke

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 148 użytkowników pobrało skype na komorke z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Notatki na pulpicie – jak umieścić notatki na pulpicie Windows?

  Zabiegani uzytkownic...Mozna jednak zaoszc...

 • Skype 2.8

  Skype 2.8 to najbardziej znany i cenionym program służący do prowadzenia komunikacji w sieci.

 • Data dodania:
  2016-10-19
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  148
  Pobierz za darmo skype na komorke . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Skype 3.8

  Popularny komunikator internetowy, oparty na technologii p2p. Stworzony przez twórców programu KaZaA. Skype umożliwia prowadzenie bezpłatnych rozmów głosowych oraz video między użytkownikami programu.

 • Skype 4 2

  Skype 4.2 to najnowsza odsłona komunikatora internetowego, który na zawsze zmienił możliwości komunikacji międzyludzkiej. Polecany jest każdemu użytkownikowi komputera, a jedyne, co potrzebne do jego głównego działania – czyli prowadzenia rozmów wideo - to kamera i mikrofon.

 • Skype 5 0

  Dostępny od połowy października najnowszy a zarazem jeden z najbardziej popularnych komunikatorów internetowych. Skype 5.0 do darmowy produkt Skype Technologies S.A. Aplikacja, które równie dobrze mogła by się nazywać internetowym telefonem.

skype na komorke Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 148 użytkowników pobrało skype na komorke z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Skype na komorke