Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

skype java

Data dodania:
2016-05-22
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
2948
Opis - skype java

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-05-22 już 2948 użytkowników pobrało skype java z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Skype 2.8

  Skype 2.8 to najbardziej znany i cenionym program służący do prowadzenia komunikacji w sieci.

 • Skype 3.8

  Popularny komunikator internetowy, oparty na technologii p2p. Stworzony przez twórców programu KaZaA. Skype umożliwia prowadzenie bezpłatnych rozmów głosowych oraz video między użytkownikami programu.

 • Data dodania:
  2016-05-22
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  2948
  Pobierz za darmo skype java . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Skype 4 2

  Skype 4.2 to najnowsza odsłona komunikatora internetowego, który na zawsze zmienił możliwości komunikacji międzyludzkiej. Polecany jest każdemu użytkownikowi komputera, a jedyne, co potrzebne do jego głównego działania – czyli prowadzenia rozmów wideo - to kamera i mikrofon.

 • Skype 6.3

  Skype to jeden z najpopularniejszych na świecie komunikatorów głosowych i wideo, który umożliwia bezpłatne porozumiewanie się z użytkownikami tego programu z całego świata w szybki i bardzo prosty sposób.

 • Skype 6.5

  Skype - chyba najpopularniejszy komunikator internetowy na świecie. Już teraz na Pobierz.pl możecie dostać jego najnowszą wersję, która oferuje jeszcze więcej funkcji oraz lepszą jakość rozmów!

skype java Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-05-22 już 2948 użytkowników pobrało skype java z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Skype java