Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

skype apk

Data dodania:
2016-10-20
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
320
Opis - skype apk

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 320 użytkowników pobrało skype apk z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Easy Installer Install apk

  Easy Installer - Install apk to niezwykle pomocna aplikacja, która pomoże nam zainstalować oprogramowanie z rozszerzenie *.apk spoza sklepu Google Play (karta SD, pamięć telefonu).

 • Jak postępować z plikiem formatu apk ?

  Format .apk to rodza...Jest to odmiana form...

 • Data dodania:
  2016-10-20
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  320
  Pobierz za darmo skype apk . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Skype 2.8

  Skype 2.8 to najbardziej znany i cenionym program służący do prowadzenia komunikacji w sieci.

 • Skype 3.8

  Popularny komunikator internetowy, oparty na technologii p2p. Stworzony przez twórców programu KaZaA. Skype umożliwia prowadzenie bezpłatnych rozmów głosowych oraz video między użytkownikami programu.

 • Skype 4 2

  Skype 4.2 to najnowsza odsłona komunikatora internetowego, który na zawsze zmienił możliwości komunikacji międzyludzkiej. Polecany jest każdemu użytkownikowi komputera, a jedyne, co potrzebne do jego głównego działania – czyli prowadzenia rozmów wideo - to kamera i mikrofon.

skype apk Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 320 użytkowników pobrało skype apk z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: skype apk