Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

skype 6 6

Data dodania:
2016-01-28
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
15
Opis - skype 6 6

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-01-28 już 15 użytkowników pobrało skype 6 6 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Skype 6.3

  Skype to jeden z najpopularniejszych na świecie komunikatorów głosowych i wideo, który umożliwia bezpłatne porozumiewanie się z użytkownikami tego programu z całego świata w szybki i bardzo prosty sposób.

 • Skype 6.5

  Skype - chyba najpopularniejszy komunikator internetowy na świecie. Już teraz na Pobierz.pl możecie dostać jego najnowszą wersję, która oferuje jeszcze więcej funkcji oraz lepszą jakość rozmów!

 • Data dodania:
  2016-01-28
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  15
  Pobierz za darmo skype 6 6 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • OnetSkype 6.2

  Skype to popularny komunikator internetowy, oparty na technologii p2p. Stworzony przez twórców programu KaZaA.

 • Skype 2.8

  Skype 2.8 to najbardziej znany i cenionym program służący do prowadzenia komunikacji w sieci.

 • Skype 3.8

  Popularny komunikator internetowy, oparty na technologii p2p. Stworzony przez twórców programu KaZaA. Skype umożliwia prowadzenie bezpłatnych rozmów głosowych oraz video między użytkownikami programu.

skype 6 6 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-01-28 już 15 użytkowników pobrało skype 6 6 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: skype 6.6