Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

skype 5

Data dodania:
2016-10-19
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
82
Opis - skype 5

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 82 użytkowników pobrało skype 5 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Skype 5 0

  Dostępny od połowy października najnowszy a zarazem jeden z najbardziej popularnych komunikatorów internetowych. Skype 5.0 do darmowy produkt Skype Technologies S.A. Aplikacja, które równie dobrze mogła by się nazywać internetowym telefonem.

 • Skype 5 Beta

  Wersja beta najnowszej piątej już części jednego z najbardziej popularnych komunikatorów internetowych.

 • Data dodania:
  2016-10-19
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  82
  Pobierz za darmo skype 5 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Skype 2.8

  Skype 2.8 to najbardziej znany i cenionym program służący do prowadzenia komunikacji w sieci.

 • Skype 3.8

  Popularny komunikator internetowy, oparty na technologii p2p. Stworzony przez twórców programu KaZaA. Skype umożliwia prowadzenie bezpłatnych rozmów głosowych oraz video między użytkownikami programu.

 • Skype 4 2

  Skype 4.2 to najnowsza odsłona komunikatora internetowego, który na zawsze zmienił możliwości komunikacji międzyludzkiej. Polecany jest każdemu użytkownikowi komputera, a jedyne, co potrzebne do jego głównego działania – czyli prowadzenia rozmów wideo - to kamera i mikrofon.

skype 5 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 82 użytkowników pobrało skype 5 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: skype 5