Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

skype 3 8 0

Data dodania:
2016-10-20
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
361
Opis - skype 3 8 0

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 361 użytkowników pobrało skype 3 8 0 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

  • Skype 2.8

    Skype 2.8 to najbardziej znany i cenionym program służący do prowadzenia komunikacji w sieci.

  • Skype 3.8

    Popularny komunikator internetowy, oparty na technologii p2p. Stworzony przez twórców programu KaZaA. Skype umożliwia prowadzenie bezpłatnych rozmów głosowych oraz video między użytkownikami programu.

  • Data dodania:
    2016-10-20
    System operacyjny:
    Windows XP, Vista, 7
    Liczba pobrań:
    361
    Pobierz za darmo skype 3 8 0 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
  • Skype 4 2

    Skype 4.2 to najnowsza odsłona komunikatora internetowego, który na zawsze zmienił możliwości komunikacji międzyludzkiej. Polecany jest każdemu użytkownikowi komputera, a jedyne, co potrzebne do jego głównego działania – czyli prowadzenia rozmów wideo - to kamera i mikrofon.

  • Skype 6.3

    Skype to jeden z najpopularniejszych na świecie komunikatorów głosowych i wideo, który umożliwia bezpłatne porozumiewanie się z użytkownikami tego programu z całego świata w szybki i bardzo prosty sposób.

  • Skype 6.5

    Skype - chyba najpopularniejszy komunikator internetowy na świecie. Już teraz na Pobierz.pl możecie dostać jego najnowszą wersję, która oferuje jeszcze więcej funkcji oraz lepszą jakość rozmów!

skype 3 8 0 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 361 użytkowników pobrało skype 3 8 0 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: skype 3.8.0