Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

skate 4

Data dodania:
2016-10-04
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
81
Opis - skate 4

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-04 już 81 użytkowników pobrało skate 4 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Skate 2

  Skate 2 to sequel bardzo dobrej gry deskorolkowej, która zdobyła uznanie graczy, zbliżając się niebezpiecznie do króla tego gatunku gier, jakim niewątpliwie jest seria Tony Hawk. Premiera gry miała miejsce na początku 2009 roku i od tego czasu możliwa jest gra w Skate 2 na PS3 i Xbox 360.

 • Skate 3

  Znudziła Ci się już jazda na deskorolce i rolkach? Wolałbyś teraz zanurzyć się we własnym fotelu i pojeździć na desce, tyle że przy pomocy swojej konsoli?

 • Data dodania:
  2016-10-04
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  81
  Pobierz za darmo skate 4 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • SKATE 3 gameplay

  Jeśli myślisz, że SKATE 3 to kolejna gra polegająca wyłącznie na zwykłej jeździe na desce i wykonywaniu całej masy trików, to jesteś w dużym błędzie.

 • Skate 2 trailer

  Jeśli jesteś ciekaw jak prezentuje się druga część bardzo dobrej gry deskorolkowej to Skate 2 trailer na pewno zaspokoi Twoją rządze ciekawości.

 • Skate 2 gameplay

  Skate 2 to kontynuacja nieoczekiwanego hitu, który znacznie zagroził pozycji, dotychczasowego króla gier z deskorolką w tle, a mianowicie Tony Hawk.

skate 4 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-04 już 81 użytkowników pobrało skate 4 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: skate 4