Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

skate 2

Data dodania:
2016-10-19
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
141
Opis - skate 2

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 141 użytkowników pobrało skate 2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Skate 2

  Skate 2 to sequel bardzo dobrej gry deskorolkowej, która zdobyła uznanie graczy, zbliżając się niebezpiecznie do króla tego gatunku gier, jakim niewątpliwie jest seria Tony Hawk. Premiera gry miała miejsce na początku 2009 roku i od tego czasu możliwa jest gra w Skate 2 na PS3 i Xbox 360.

 • Skate 2 trailer

  Jeśli jesteś ciekaw jak prezentuje się druga część bardzo dobrej gry deskorolkowej to Skate 2 trailer na pewno zaspokoi Twoją rządze ciekawości.

 • Data dodania:
  2016-10-19
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  141
  Pobierz za darmo skate 2 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Skate 2 gameplay

  Skate 2 to kontynuacja nieoczekiwanego hitu, który znacznie zagroził pozycji, dotychczasowego króla gier z deskorolką w tle, a mianowicie Tony Hawk.

 • Skate 2 kody

  Jeśli chcesz odblokować w swojej grze nowe postacie, by móc nimi zagrać w rozgrywce online to Skate 2 kody są właśnie dla Ciebie. Pozwalają one także na włączenie trybu trójwymiarowego, który bez okularów niestety nie jest efektowny, a także odblokowanie nowych ubrań w stylu retro

 • Skate 3

  Znudziła Ci się już jazda na deskorolce i rolkach? Wolałbyś teraz zanurzyć się we własnym fotelu i pojeździć na desce, tyle że przy pomocy swojej konsoli?

skate 2 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 141 użytkowników pobrało skate 2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Skate 2