Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

sip

Data dodania:
2016-06-29
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
37
Opis - sip

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-06-29 już 37 użytkowników pobrało sip z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Fring 3.36 (S60 2nd)

  Fring jest komunikatorem, który pozwala na przeprowadzanie bezpłatnych połączeń telefonicznych i czatów.

 • Kerio WinRoute Firewall 6.5.0.4794

  Kerio WinRoute Firewall 6 ustala nowe standardy w zakresie uniwersalności, bezpieczeństwa i możliwości kontroli dostępu użytkowników do Internetu.

 • Data dodania:
  2016-06-29
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  37
  Pobierz za darmo sip . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Kerio WinRoute Firewall 6.5.1.5000

  Kerio WinRoute Firewall ustala nowe standardy w zakresie uniwersalności, bezpieczeństwa i możliwości kontroli dostępu użytkowników do Internetu.

 • fring 3.36 (Windows Mobile)

  Aplikacja Fring zaprojektowana dla Windows Mobile jest jednym z komunikatorów umożliwiających realizowanie darmowych połączeń telefonicznych oraz używania chatów.

 • Miranda IM 0 8 4

  Już do pobrania, darmowy a w dodatku po polsku, wieloprotokołowy komunikator. Ściągnij i ciesz się możliwością rozmowy ze znajomymi z gg, skype itp. ale również zastosuj komunikator Miranda jako czytnik RSS bądź program do wysyłania sms-ów.

sip Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-06-29 już 37 użytkowników pobrało sip z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: sip