Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

sims 3

Data dodania:
2016-10-20
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
9487
Opis - sims 3

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 9487 użytkowników pobrało sims 3 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • The Sims 3

  The Sims 3 to kontynuacja jednej z najbardziej popularnych serii gier komputerowych „The Sims”, która na całym świecie zdobyła miliony fanów i odniosła wielki sukces.

 • The Sims 3 Patch v 1 2 7

  Patch The Sims 3 możesz pobrać oczywiście za darmo.

 • Data dodania:
  2016-10-20
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  9487
  Pobierz za darmo sims 3 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Kody do Sims 3

  Kody do gry the Sims 3 dzięki którym uatrakcyjnisz rozgrywkę i odkryjesz nowe możliwości w grze.

 • The Sims 3: Nowoczesny apartament

  Do The Sims 3 wyszedł niejeden dodatek. Opisywany tutaj „Nowoczesny apartament” to zestaw narzędzi do zmiany mieszkania simsa w mieszkanie pełne elektronika i sprzętu hi-tech.

 • The Sims 3: World Adventures

  Dopiero co ukazała się gra The Sims 3, a już wkrótce ma pojawić się pierwszy, interesujący dodatek do niej (właśc. rozszerzenie, expansion pack), zwany The Sims 3 World Adventures. Przewidziana przez Electronic Arts, wydawcę The Sims 3 wymarzone podróże, data premiery to jesień b.r., wg ostatnich danych połowa listopada.

sims 3 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 9487 użytkowników pobrało sims 3 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: sims 3