Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

sims 2 voyage

Data dodania:
2016-10-13
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
79
Opis - sims 2 voyage

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-13 już 79 użytkowników pobrało sims 2 voyage z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • The Sims 2 Patch Bon Voyage

  Patch należy instalować gdy w napędzie znajduje się płyta z grą. Poprawka wprowadza wiele mniejszych zmian w grze, jak: zachowywanie się postaci w różnych sytuacja (wsiada nie do taksówki, czytanie gazety), naprawiono błędy w lokalizacjach oraz poprawiono zachowywanie się w pojazdach.

 • Voyage Century v 0.63

  W tej grze sieciowej cofamy się w czasie do okresu wspaniałych wypraw żeglarzy-odkrywców. Gracz wciela się w jednego z nich i tyle samo czasu, co na morzach i oceanach spędza również w miastach, portach i na dziewiczych terenach. Gra jest w pełni darmowa, wystarczy tylko pobrać jej klienta, zarejestrować się i już możemy dokonywać eksploracji potężnego świata.

 • Data dodania:
  2016-10-13
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  79
  Pobierz za darmo sims 2 voyage . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • The Sims 3

  The Sims 3 to kontynuacja jednej z najbardziej popularnych serii gier komputerowych „The Sims”, która na całym świecie zdobyła miliony fanów i odniosła wielki sukces.

 • The Sims 2

  Kontynuacja niezwykle popularnej na całym świecie gry symulacyjno - strategicznej, w której opiekujemy się wirtualnym człowiekiem.

 • The Sims Medieval

  The Sims Medieval, czyli The Sims Średniowiecze, to pozycja, jaka z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom wirtualnego życia. Są to bowiem popularne Simsy przeniesione w realia Średniowiecza.

sims 2 voyage Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-13 już 79 użytkowników pobrało sims 2 voyage z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: sims 2 voyage