Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

silent hill shattered memories

Data dodania:
2016-10-16
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
34
Opis - silent hill shattered memories

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-16 już 34 użytkowników pobrało silent hill shattered memories z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Silent Hill: Shattered Memories

  Zapowiedziana przez wydawców Silent Hill: Shattered Memories data premiery wersji na PS2 to 12 stycznia 2010 r. (gra ma być przeznaczona na PS2, PSP oraz Wii, Silent Hill: Shattered Memories na ps3 wbrew pogłoskom nie jest planowana).

 • Silent Hill: Shattered Memories gameplay

  W Silent Hill: Shattered Memories gameplay ma łączyć elementy przygodówki i gry akcji, podobnie jak w poprzednich częściach serii.

 • Data dodania:
  2016-10-16
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  34
  Pobierz za darmo silent hill shattered memories . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Silent Hill: Shattered Memories trailer

  Prezentujący najnowsze Silent Hill: Shattered Memories trailer pokazuje nam historie głównego bohatera, który odzyskuje przytomność leżąc w śniegu koło swojego samochodu i z latarką rusza na poszukiwanie zaginionej córki.

 • Silent Hill 3

  Silent Hill 3 pl to kolejna część survival horrorów firmy Konami z 2003 r. W pierwszych dwóch częściach trafialiśmy do okrytego ponurą tajemnicą miasteczka w USA, w którym kilka lat wcześniej spłonęło sześć domów, po czym zaczęło ono stopniowo pustoszeć.

 • Silent Hill 2

  Po niewątpliwym sukcesie gry Silent Hill wydawcy zdecydowali, że kolejne odsłony tego survival horror będą wydawane zarówno na konsole, jak też I na komputery osobiste. Dlatego też przygody Jamesa Sunderlanda ukazały się na wszystkie platformy.

silent hill shattered memories Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-16 już 34 użytkowników pobrało silent hill shattered memories z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: silent hill shattered memories