Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

silent hill 4 the room

Data dodania:
2016-09-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
29
Opis - silent hill 4 the room

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-18 już 29 użytkowników pobrało silent hill 4 the room z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Silent Hill 4: The Room

  Silent Hill 4: The Room pl to kolejna część survival horrorów firmy Konami z 2004 r. i jednocześnie ostatnia stworzona przez jej zespół Team Silent.

 • Silent Hill 4: The Room kody

  "Tradycyjne" cheaty, takie jak god mode, możesz aktywować poprzez trainer do gry dostępne w sieci, jako że tak rozumiane kody do Silent Hill 4: The Room nie są dostępne w samej grze.

 • Data dodania:
  2016-09-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  29
  Pobierz za darmo silent hill 4 the room . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Silent Hill 4: The Room gameplay

  W Silent Hill 4 gameplay łączy elementy przygodówki i gry akcji. Przemierzając kolejne mroczne korytarze natrafiamy na różne niespodzianki – przed niektórymi musimy się bronić.

 • Silent Hill 3

  Silent Hill 3 pl to kolejna część survival horrorów firmy Konami z 2003 r. W pierwszych dwóch częściach trafialiśmy do okrytego ponurą tajemnicą miasteczka w USA, w którym kilka lat wcześniej spłonęło sześć domów, po czym zaczęło ono stopniowo pustoszeć.

 • Silent Hill 2

  Po niewątpliwym sukcesie gry Silent Hill wydawcy zdecydowali, że kolejne odsłony tego survival horror będą wydawane zarówno na konsole, jak też I na komputery osobiste. Dlatego też przygody Jamesa Sunderlanda ukazały się na wszystkie platformy.

silent hill 4 the room Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-18 już 29 użytkowników pobrało silent hill 4 the room z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Silent Hill 4: The Room