Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

sidebar

Data dodania:
2016-08-24
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
44
Opis - sidebar

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-24 już 44 użytkowników pobrało sidebar z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Thoosje Vista Sidebar 3.1

  Znudził Ci się wygląd pulpitu w systemie XP? Chciałbyś poczuć jakąś odmianę, odświeżyć codzienny widok? Nic bardziej prostszego. Istnieje wiele nakładek i aplikacji, które uatrakcyjnią pulpit XP nieco innym niż standardowy.

 • Desktop Sidebar 1.05 Build 116

  W Internecie istnieje wiele aplikacji, służących zwiększeniu funkcjonalności przeglądarek internetowych, systemów operacyjnych i narzędzi. Jedną z nich jest dostępna za free Desktop Sidebar.

 • Data dodania:
  2016-08-24
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  44
  Pobierz za darmo sidebar . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Wyłączanie paska bocznego (Vista)

  Wyłączanie paska b...Wylaczanie paska boc......uje sie nasz sidebar, czy przejrz...

sidebar Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-24 już 44 użytkowników pobrało sidebar z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: sidebar