Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

sid meier 39

Data dodania:
2016-09-11
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
105
Opis - sid meier 39

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-11 już 105 użytkowników pobrało sid meier 39 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Sid Meier's Pirates!

  Sid Meier's Pirates to gra będąca Remakiem produkcji z końca lat osiemdziesiątych, której autorem jest nikt inny, jak sam Sid Meier, twórca serii Civilization.

 • Sid Meier's Civilization V

  Mamy fantastyczne wieści dla fanów gier strategicznych. Otóż wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują, że jeszcze w tym roku będziemy mieli okazję podziwiać Sid Meier's Civilization V, a więc kolejną część jednej z najlepszych strategii w historii.

 • Data dodania:
  2016-09-11
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  105
  Pobierz za darmo sid meier 39 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Sid Meier's Civilization II

  Gra Civilization 2 doczekała się już status kultowej. Nic zresztą dziwnego, bowiem po dziś dzień jest jedną z najchętniej granych gier strategicznych na świecie.

 • Sid Meier's Civilization III

  Gra Civilization 3 była przełomową odsłoną dla całej serii, choć zyskała sobie dość odmienne opinie.

 • Sid Meier's Pirates! Patch

  Patch do Sid Meier's Pirates usprawnia kod programu oraz wprowadza szereg poprawek.

sid meier 39 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-11 już 105 użytkowników pobrało sid meier 39 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: sid meier 39