Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

shogun 2 total war trailer

Data dodania:
2016-10-04
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
62
Opis - shogun 2 total war trailer

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-04 już 62 użytkowników pobrało shogun 2 total war trailer z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Shogun: 2 Total War trailer

  Trailer do Shogun: 2 Total War to trwający ponad minutę materiał wideo, który jest pierwszym zwiastunem gry. Niestety, nie pokazuje on samej rozgrywki, a jedynie wprowadza w klimat XVI-wiecznej Japonii.

 • Shogun: II Total War Trailer

  Trailer Shogun: 2 Total War to filmik wprowadzający w klimat bitew w feudalnej Japonii – polecamy każdemu miłośnikowi strategii

 • Data dodania:
  2016-10-04
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  62
  Pobierz za darmo shogun 2 total war trailer . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Shogun: 2 Total War

  Tytuł ten można polecić wszystkim miłośnikom gier strategicznych. Akcja gry osadzona jest w XVI-wiecznej Japonii, zaś celem poprowadzenie swego klanu do dominacji nad pozostałymi ośmioma.

 • Shogun: Total War

  Dzięki grze Shogun: Total War możemy stać się przywódcą jednego z klanów, mających wpływy w Japonii w XVI wieku. Wykorzystując nasze wpływy, musimy przejmować kolejne prowincje by zdobyć tytuł Szoguna.

 • Shogun: 2 Total War gameplay

  Pierwszy przedpremierowy filmik do gry. Pomimo, że gra pojawi się dopiero w 2011 roku, już teraz możemy nacieszyć oczy fragmentami bitwy pomiędzy dwoma klanami: Chosokabe i Tekada.

shogun 2 total war trailer Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-04 już 62 użytkowników pobrało shogun 2 total war trailer z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: shogun 2 total war trailer