Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

shake me

Data dodania:
2016-09-10
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
71
Opis - shake me

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-10 już 71 użytkowników pobrało shake me z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • You Shake iLaugh 1.0 (iPhone)

  You Shake iLaugh sprawia, że iPhone wydaje „śmiejące się” odgłosy, kiedy nim potrząsasz.

 • UnlockShake 1.0 beta 1 (S60 3rd)

  UnlockShake umożliwia zablokowanie i odblokowanie telefonu przez potrząśnięcie.

 • Data dodania:
  2016-09-10
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  71
  Pobierz za darmo shake me . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • ShakeSMS 1.02 (S60 3rd edition)

  ShakeSMS to bardzo oryginalna aplikacja, która pozwala w pełni wykorzystywać wbudowany czujnik ruchu jaki znajdziemy np. w Nokii N95 z systemem Symbian. Jak sama nazwa wskazuje kontrola skrzynki sms odbywa się za pomocą potrząsania aparatem.

 • Ultimate Windows Tweaker 2 0

  Ultimate Windows Tweaker to narzędzie systemowe umożliwiające konfigurację systemu operacyjnego Windows. Przy pomocy Ultimate Windows Tweaker 2.0 usprawnisz Windows 7 oraz Windows Vista (32 i 64-bitowe wersje). Ultimate Windows Tweaker 2.0 rozpoznaje, która wersja OS Microsoftu zainstalowana jest na komputerze i dostosowuje do tego wybór funkcji, dzięki czemu zawsze mamy pewność, że zmiany nie zaszkodzą systemowi.

 • Unreal Tournament 3 – patch

  Patch wprowadza szereg usprawnień oraz modyfikacji do zabawy – dotyczą one zarówno działania serwerów UT3, jak i broni, pojazdów, sztucznej inteligencji oraz wielu innych rzeczy.

shake me Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-10 już 71 użytkowników pobrało shake me z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: shake me