Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

settlers online

Data dodania:
2016-09-07
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
71
Opis - settlers online

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-07 już 71 użytkowników pobrało settlers online z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • The Settlers 2

  Settlers 2 to gra strategiczna, gracz poza rozgrywaniem walk, musi dbać o rozwój swoich terenów.

 • The Settlers 4

  The Settlers IV jest kolejną odsłoną niezwykle popularnej serii strategii ekonomicznych, gdzie budujemy od podstaw imperium.

 • Data dodania:
  2016-09-07
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  71
  Pobierz za darmo settlers online . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • The Settlers

  Gra jest strategią ekonomiczną rozgrywaną w czasie rzeczywistym, w której stoisz na czele grupki osadników, którzy musisz przekształcić w prężnie działający, silny naród i pokonać konkurencyjnych władców.

 • The Settlers 3

  Trzecia część serii świetnych strategii ekonomicznych, w których stajemy do walki o dominację nad światem.

 • The Settlers FREE

  The Settlers - FREE to darmowa wersja niezwykle popularnej gry strategicznej. Teraz dostepna dla posiadaczy iPhone, iPad i iPod touch.

settlers online Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-07 już 71 użytkowników pobrało settlers online z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: settlers online