Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

settlers 7

Data dodania:
2016-06-25
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
38
Opis - settlers 7

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-06-25 już 38 użytkowników pobrało settlers 7 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • The Settlers 7: Droga do Królestwa

  The Settlers to seria gier strategiczno-ekonomicznych, których nikomu przedstawiać nie trzeba. Od ponad dekady cieszy się uznaniem graczy, a jej pierwsza odsłona była dostępna nie tylko na PC, ale również na Amidze.

 • The Settlers 7: Droga do Królestwa kody

  W The Settlers 7: Paths to a Kingdom kody ułatwiające rozgrywkę działają po wciśnięciu ENTER w trakcie gry - powinno wyświetlić się nowe okno.

 • Data dodania:
  2016-06-25
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  38
  Pobierz za darmo settlers 7 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • The Settlers 7: Droga do Królestwa Patch

  Patch do najnowszej, siódmej już części popularnej serii gier strategicznych, zatytułowanej The Settlers 7: Droga do Królestwa. Zestaw poprawek i udogodnień dla gracza w jednym pliku.

 • Trailer do The Settlers 7: Droga do Królestwa

  Trailer do The Settlers 7: Droga do Królestwa to filmik przedstawiający długo wyczekiwaną, kolejną odsłonę świetnej serii strategiczno-ekonomicznej, która od lat cieszy się uznaniem fanów na całym świecie.

 • The Settlers 7: Paths to a Kingdom v1 10 Patch

  Patch v 1.10 do The Settlers 7: Paths to a Kingdom to łatka, która przeznaczona jest dla wszystkich posiadaczy tej popularnej w naszym kraju gry strategicznej.

settlers 7 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-06-25 już 38 użytkowników pobrało settlers 7 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: settlers 7