Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

serwer shaiya

Data dodania:
2016-09-23
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
158
Opis - serwer shaiya

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-23 już 158 użytkowników pobrało serwer shaiya z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Shaiya

  Gra mmorpg Shaiya przenosi Cię do świata targanego wojną pomiędzy rasami Vailów oraz Elfów. Obie wspierają pomniejsze ludy, min. ludzie. Pobierz darmowego klienta gry i wkrocz w świat trwający w wiecznej wojnie między Boginią Światła a Boginią Furii.

 • Co to jest serwer?

  Serwer to rzecz, z k...Najczesciej serwery ...

 • Data dodania:
  2016-09-23
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  158
  Pobierz za darmo serwer shaiya . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Jak założyć serwer?

  Jezeli zastanawiamy ...Przede wszystkim, mu...

 • Jak zrobić serwer?

  Serwer dokladnie opi...Co potrzeba do zrobi...

 • Serwer dedykowany co to jest?

  Uzytkownicy komputer...Serwer dedykowany to...

serwer shaiya Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-23 już 158 użytkowników pobrało serwer shaiya z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: serwer shaiya