Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

serious sam hd

Data dodania:
2016-10-27
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
425
Opis - serious sam hd

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-27 już 425 użytkowników pobrało serious sam hd z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Serious Sam HD: The First Encounter kody

  Kody do Serious Sam HD: The First Encounter to świetna pomoc dla każdego, kto ma problemyz ukończeniem tego tytułu.

 • Serious Sam: The Second Encounter HD

  Zło nadal nie daje za wygraną. Sam Stone jest więc zmuszony ponownie sięgnąć po broń i zrobić porządek z monstrami, stanowiącymi zagrożenie. Akcja jak zwykle jest dynamiczna, nuda to coś co w przypadku tego tytułu, z pewnością się nam nie przydarzy.

 • Data dodania:
  2016-10-27
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  425
  Pobierz za darmo serious sam hd . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Serious Sam: The First Encounter HD

  Serious Sam: The First Encounter HD wprowadza wydane kilkanaście lat temu przygody Sama, w świat grafiki wysokiej rozdzielczości. Dopracowane modeli wszystkich pojawiających się postaci, szczegółowe tekstury, to wszystko sprawia, że świat gry prezentuje się o wiele lepiej niż dotychczas.

 • Serious Sam 2

  Dynamiczna strzelanina widziana z perspektywy pierwszej osoby, w której sterujemy poczynaniami tytułowego bohatera. Walczy on z przeciwnikami nie pochodzącymi z tego świata. W grze występuje ich ponad czterdzieści rodzajów.

 • Serious Sam: The Second Encounter

  Serious Sam: The Second Encounter kontynuujemy walkę ze złem, które zagraża naszej cywilizacji. Do boju staje doskonale znany Sam, dysponujący arsenałem broni, pozwalającym na zmierzenie się z każdym przeciwnikiem.

serious sam hd Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-27 już 425 użytkowników pobrało serious sam hd z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: serious sam hd