Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

sensor ruchu

Data dodania:
2016-10-26
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
101
Opis - sensor ruchu

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-26 już 101 użytkowników pobrało sensor ruchu z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • freeCAD 9.0

  freeCAD jest bezpłatnym programem służącym do projektowania z wbudowanym modułem symulowania ruchu.

 • Data dodania:
  2016-10-26
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  101
  Pobierz za darmo sensor ruchu . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • ImageSpy 2.0.5

  Aplikacja umożliwia wykorzystanie telefonu jako czujnika ruchu. Program po wykryciu ruchu na obrazie uzyskiwanym z wbudowanego w telefon aparatu może włączyć alarm lub wykonać zdjęcie zapisać je i wysłać jako MMS, albo zadzwonić pod wskazany nr lub wysłać wiadomość SMS.

 • osd_sens 1.0b1

  Jest to niewielki program pokazujący temperaturę urządzeń.

 • XSensors 0.60

  XSensors odczytuje dane z sensorów płyty głównej.

sensor ruchu Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-26 już 101 użytkowników pobrało sensor ruchu z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: sensor ruchu