Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

section 8

Data dodania:
2016-09-15
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
53
Opis - section 8

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-15 już 53 użytkowników pobrało section 8 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Section 8

  W grze Section 8 wcielamy się w rolę żołnierza i uczestniczymy w misjach jednej z najlepszych jednostek piechoty.

 • Section 8 (v 1 1) patch

  Patch do Section 8 – rzecz niezbędna w świecie przyszłości.

 • Data dodania:
  2016-09-15
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  53
  Pobierz za darmo section 8 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Trailer do Section 8

  Trailer z Section 8, który w doskonały sposób przedstawia najważniejsze zalety tego tytułu.

 • Section 8 kody

  W Section 8 kody działają zarówno w wersji PC, jak i na konsolach. Użytkownicy pecetów mogą dodatkowo skorzystać z licznych trainerów dostępnych w sieci (tradycyjnie zapewniających graczowi szybki dostęp do kodów za pomoca numpada, w tym godmode, nieskończona amunicja, czy gotówka).

 • Section 8 gameplay

  Film Section 8 gameplay przedstawia krok po kroku gameplay w nowej pierwszoosobowej strzelance taktycznej. Trafiamy tu w sam środek starcia, na pełne czarnego dymu pole walki, gdzie przemierzamy kolejne rejony, niekiedy strzelając do wrogów (nie tak często jednak, jak spodziewalibyśmy się po strzelance).

section 8 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-15 już 53 użytkowników pobrało section 8 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Section 8