Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

scribus

Data dodania:
2016-08-16
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
7
Opis - scribus

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-16 już 7 użytkowników pobrało scribus z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Scribus 1.3.3.8

  Scribus 1.3.3.8 to darmowy program DTP.

 • Scribus 1.3.5.1

  Scribus jest darmowym narzędziem do składania tekstu (DTP).

 • Data dodania:
  2016-08-16
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  7
  Pobierz za darmo scribus . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Scribus 1.3.9

  Scribus 1.3 to program DTP czyli służący do składania tekstu. Autorzy rozpowszechniają program Scribus za darmo na licencji GNU GPL.

 • Scribus 1.3.6

  Scribus 1.3.6 to aplikacja przeznaczona do profesjonalnego składu i obróbki tekstu. Choć zwykle takie programy są dość kosztowne, to jednak prezentowany tu Scribus jest za darmo. Można więc przekonać się samemu, co potrafi i nie trzeba płacić za to ani grosza.

 • Scribus 1.3.3.12

  Scribus jest prostym programem klasy DTP to składania tekstu.

scribus Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-16 już 7 użytkowników pobrało scribus z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: scribus