Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

samantha

Data dodania:
2016-06-27
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
36
Opis - samantha

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-06-27 już 36 użytkowników pobrało samantha z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Samantha Swift and the Golden Touch

  Samantha Swift to pani archeolog, która co i rusz wikła się w jakieś przygody. W tej grze poszukuje tajemniczego pergaminu należącego niegdyś do Aleksandra Macedońskiego. Nim jednak go odnajdzie, musi pokonać wiele przeszkód.

 • Samantha Swift and the Golden Touch trailer

  Oto oficjalny trailer gry logicznej Samantha Swift and the Golden Touch!

 • Data dodania:
  2016-06-27
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  36
  Pobierz za darmo samantha . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Gray Matter

  Gray Matter na PC to klasyczna gra przygodowa, polegająca na klikaniu myszką i rozwiązywaniu całej masy, różnych zagadek tworzona m.in. przez Jane Jensen, znaną przede wszystkim z serii Gabriel Knight.

samantha Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-06-27 już 36 użytkowników pobrało samantha z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: samantha