Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

sam max

Data dodania:
2016-08-26
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
63
Opis - sam max

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-26 już 63 użytkowników pobrało sam max z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Sam and Max Hit The Road

  Sam and Max Hit The Road to przygodówka o zabarwieniu detektywistycznym

 • Serious Sam 2

  Dynamiczna strzelanina widziana z perspektywy pierwszej osoby, w której sterujemy poczynaniami tytułowego bohatera. Walczy on z przeciwnikami nie pochodzącymi z tego świata. W grze występuje ich ponad czterdzieści rodzajów.

 • Data dodania:
  2016-08-26
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  63
  Pobierz za darmo sam max . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Serious Sam: The Second Encounter

  Serious Sam: The Second Encounter kontynuujemy walkę ze złem, które zagraża naszej cywilizacji. Do boju staje doskonale znany Sam, dysponujący arsenałem broni, pozwalającym na zmierzenie się z każdym przeciwnikiem.

 • Serious Sam Double D

  Serious Sam Double D to dość nietypowa platformówka. Jej bohaterem jest Sam, który dotąd znany był z serii strzelanek. Również w tym wypadku, zajmuje się on głównie eliminowaniem wszystkich istot żywych, stających mu na drodze.

 • Serious Sam: The First Encounter

  Serious Sam: The First Encounter daje nam możliwość przekonania się jak zaczęła się kariera Sama. Ten niezwykle znany zabijaka, stawał do walki z wieloma monstrami. Pierwszym z jego głównych przeciwników był Tah-Um.

sam max Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-26 już 63 użytkowników pobrało sam max z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: sam max