Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

safari pl

Data dodania:
2014-08-07
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
1200
Opis - safari pl

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2014-08-07 już 1200 użytkowników pobrało safari pl z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Safari 3.2

  Safari 3.2 to najnowsza przeglądarka firmy Apple Inc. dostępna również dla systemów Windows.

 • Safari 3.1.2

  Safari jest przeglądarką internetową firmy Apple, która pierwotnie stworzona była dla platformy Mac OS X.

 • Data dodania:
  2014-08-07
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  1200
  Pobierz za darmo safari pl . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Safari 4

  Safari 4 to najnowsza wersja znanej i cenionej przeglądarki internetowej firmy Apple

 • Safari 4

  Safari 4 na Mac to doskonała przeglądarka internetowa, która według zapowiedzi twórców zostawia konkurencję daleko w tyle i nie ma sobie równych na tej platformie. Co więcej, powoli ekspansja i popularność Safari 4 w full wersji przenosi się również na inne platformy.

 • Safari 5.1.2

  Safari 5.1.2 to przeglądarka internetowa tworzona przez Apple, która od początku związana była z Mac OS X, a od kilku lat jest również udostępniana w wersji zgodnej z systemami operacyjnymi ze stajni Microsoft.

safari pl Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2014-08-07 już 1200 użytkowników pobrało safari pl z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: safari pl